Zobacz co nowego u nas słychać

Nowe terminy warsztatów Starter

Zajęcia tylko dla osób, które nie uczestniczyły wcześniej w warsztatach   Warsztaty z robotyki to zajęcia edukacyjne, które uczą kreatywnego myślenia nastawionego (...)

Warsztaty z Robotyki 2020/21

ZAPRASZAMY! NOWOŚĆ! Lego Spike Prime Grupa młodsza Lego WeDo 2.0 Grupa starsza Lego Spike Prime  Po 7 latach nadchodzi następca uznanych na całym świecie Lego (...)

Wakacyjny kurs „Robotyka za dychę w Academii Robotica"

Przez CAŁE wakacje w LO im. Władysława Jagiełły w Płocku będą odbywać się warsztaty z robotyki w godzinach: I grupa: (...)

Ekskluzywny kurs on-line "Projekty inżynieryjne"

Zapraszamy na kurs on-line Lego Mindstorms Ev3 prowadzony osobiście przez licencjonowanego trenera i założyciela Academia Robotica Tomasza Wysockiego.Kurs odbędzie się w (...)

Wynajem LEGO wraz z kursem on-line

Nasz trener przywiezie do Państwa pod drzwi kompletny zestaw sprzętu z przygotowanymi zadaniami, odpowiednio zapakowany i zdezynfekowany

Spotkanie z Robotami w Pierwszym Przedszkolu Amerykańskim w Płocku

Pierwszego dnia półkolonii w Pierwszym Amerykańskim Przedszkolu w Płocku właściciel firmy Academia Robotica Tomasz Wysocki opowie dzieciom jak działają roboty i (...)