Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Googlemaps has a deprecated constructor in /home/robotica/domains/robotica.edu.pl/public_html/application/libraries/Googlemaps.php on line 16
Robotyka LEGO Płock warsztaty

Academia Robotica – Tomasz Wysocki związana jest nieodłącznie ze Stowarzyszeniem Academia Economica, którego celem jest promowanie postaw przedsiębiorczych oraz innowacyjności. Swoje cele osiągamy przez projekty szkoleniowo - doradcze prowadzone wśród przedsiębiorców i młodzieży.

Jakie to ma znaczenie dla uczestników kursów z robotyki?

Uczestnicy mają gwarancję, że instruktorzy prowadzący zajęcia będą zwracać uwagę nie tylko na dobrą zabawę, ale przede wszystkim na praktyczne zastosowanie konstruowanych maszyn. Ponadto podczas zajęć z programowania w świecie gry Minecraft dzieci nauczą się podstaw kodowania, a także w efekcie samodzielnego pisania programów.

Realizujemy ważną misję jaką jest wprowadzenie najmłodszych w świat nowoczesnych technologii. Umiejętności zdobyte podczas warsztatów bezpośrednio przełożą się na przyszłą karierę zawodową naszych dzieci.

Czym są zajęcia z Robotyki dla dzieci?

Zajęcia z Robotyki dla dzieci to doskonałe wprowadzenia dla ambitnych miłośników konstruowania i programowania robotów i entuzjastów LEGO®.  Uczestnicy otrzymują w trakcie zajęć zestaw konstrukcyjny LEGO MINDSTORMS Education EV3™ - licencjonowane oprogramowanie oraz komputer. Zajęcia zaczynają się od konstruowania robota - z różnych typów części mechanicznych klocków, następnie programowania silników i czujników zbudowanych robotów, przy użyciu intuicyjnego oprogramowania Mindstorms Education EV3™.

Udostępniamy zasoby oferujące pełne wprowadzenie do najbardziej zabawnej i zachęcającej platformy edukacyjnej dotyczącej robotyki.

• poznajemy funkcje programowania,
  • projektujemy czynności robota przy użyciu bloków akcji,
  • używamy czujników środowiska takich jak dalmierz, czujnik dotyku, koloru czy żyroskop,
  • programujemy przewody danych i bloki czujników,
  • zbieramy i analizujemy dane,
  • przetwarzamy dane z czujników za pomocą bloków operacji danych,
  • budujemy wyjątkowe roboty o różnych funkcjach,
  • odkrywamy pomysły i szukamy rozwiązań przez praktykę, która pomaga rozwinąć własne metody projektowania, budowania i programowania robotów.

Czym są najnowsze zajęcia z programowania w Minecraft?

Najnowsze zajęcia z programowania w świecie gry Minecraft to wyjątkowa metoda nauki kodowania w połączeniu z zabawą.

W czasie warsztatów uczestnicy zajęć będą mogli poznać podstawowe pojęcia związane z programowaniem, takie jak:

• formułowanie podstawowych komend języka programowania,
  • znajomość podstawowych typów danych,
  • zapoznanie z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania, m.in.: instrukcje warunkowe, pętla,
  • umiejętność korzystania z listy w programowaniu.

Zajęcia spełniają najwyższe międzynarodowe standardy w programowaniu oraz zagadnienia szkoły Microsoft Education.

Programowanie to język przyszłości – niech wasze dziecko opanuje go już dziś!

Konto mBank: 36 1140 2004 0000 3702 7829 2372