Zobacz co nowego u nas słychać

Ekskluzywny kurs on-line "Projekty inżynieryjne"

Zapraszamy na kurs on-line Lego Mindstorms Ev3 prowadzony osobiście przez licencjonowanego trenera i założyciela Academia Robotica Tomasza Wysockiego.Kurs odbędzie się w (...)

Wynajem LEGO wraz z kursem on-line

Nasz trener przywiezie do Państwa pod drzwi kompletny zestaw sprzętu z przygotowanymi zadaniami, odpowiednio zapakowany i zdezynfekowany

Spotkanie z Robotami w Pierwszym Przedszkolu Amerykańskim w Płocku

Pierwszego dnia półkolonii w Pierwszym Amerykańskim Przedszkolu w Płocku właściciel firmy Academia Robotica Tomasz Wysocki opowie dzieciom jak działają roboty i (...)

Oficjalne wyniki First Lego League w Warszawie

Znamy już oficjalne wyniki First Lego League w Warszawie. Nasza drużyna, która pojechała na turniej po raz pierwszy i zmagała (...)

Przygotowanie do First Lego League w warszawie 5 stycznia

Dla zainteresowanych przesyłam opis wykonania 5 misji na turniej FFL.

Znamy już dokładną datę i miejsce Turnieju First Lego League

>>Warszawa – 05.01. 2020 r. Kompleks Sportowy CRS Bielany, ul. Lindego 20, 01-952 Warszawa << Na najbliższych warsztatach z Robotyki W Płocku 21 dokonamy podsumowania przed wyjazdem warto zerknąć do opisów ROBOT GAME na stronie Internetowej >>Academia R