Już dziś możecie Państwo wynająć od nas na cały tydzień (od poniedziałku do piątku) kompletny zestaw Lego Education Mindstorms ev3 lub Lego Education WeDo 2.0 wraz z komputerem, odpowiednim oprogramowaniem i gotowymi zadaniami do wykonania dla Państwa dziecka!
Nasz trener przywiezie do Państwa pod drzwi kompletny zestaw sprzętu z przygotowanymi zadaniami, odpowiednio zapakowany i zdezynfekowany w poniedziałek rano i odbierze w sobotę przed południem.
Przez cały tydzień zapraszamy również na "LIVE" dotyczący przygotowanych zadań na naszym profilu firmowym na facebook w godz.: 17.00-18.00 Lego WeDo 2.0 i 18.00-19.00 Lego Mindstorms ev3.
Koszt najmu kompletnego zestawu z komputerem i oprogramowaniem, i zestawem specjalnie przygotowanych zadań wynosi:
Lego WeDo 2.0 – 270 złotych za cały tydzień,
Lego Mindstorms – 300 złotych za cały tydzień;
Dla uczestników naszych spotkań w szkołach, przedszkolach lub kursach komercyjnych proponujemy 10% zniżki.

Więcej informacji pod numerem: 511-467-051

Jednocześnie pragniemy poinformować uczestników naszych sobotnich zajęć w LO im. Władysława Jagiełły, iż wszystkie zajęcia, które zostały odwołane z uwagi na wprowadzony stan epidemii zostaną odrobione. O terminach zajęć poinformujemy na naszej stronie internetowej.