Academia Robotica zaprasza dzieci na wakacyjne warsztaty z programowania w języku PYTHON i SCRATCH w świecie gry MINECRAFT (nowość w naszej ofercie!), a także na warsztaty  z budowania i programowania robotów z klocków LEGO Mindstorms EV3 i WeDo 2.0.

PYTHON IN MINECRAFT Zabawa z Grą i Nauka Programowania

W ramach wakacyjnych warsztatów Python in Minecraft dzieci programują w językach programowania Python i Scratch w rzeczywistości Minecraft! Warsztaty odbywają się codziennie i obejmują zajęcia w dwóch blokach po półtorej godziny każdy, od 9:00 do 12:45 z przerwą na drobny poczęstunek (catering).

TERMINY Warsztatów

Pierwszy termin: 24 czerwca – 28 czerwca
Drugi termin: 1 lipca – 5 lipca

Pierwszy blok (1,5h) to budowanie i programowanie robotów (LEGO® WeDo 2.0 oraz LEGO® Mindstorms EV3),
drugi blok (1,5h) to nauka programowania w rzeczywistości Minecraft!

Zajęcia odbywają się w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Płocku przy ul. 3 Maja 4,w sali 206.

Warsztaty zostały przygotowane dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Ilość miejsc jest ograniczona – maksymalnie 12 osób w grupie.

KOSZT Warsztatów

Koszt warsztatów wynosi 440 złotych za 5 dni zajęć.

Dla uczestników sobotnich zajęć Academia Robotica – Tomasz Wysocki koszt warsztatów wynosi 400 złotych.