Zobacz co nowego u nas słychać

Brak wolnych miejsc zajęcia godz 9:00

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zajęciami grupy najmłodszej z godz 9:00 na LEGO WeDo 2.0 nie ma już wolnych (...)

Warsztaty weekendowe - od września 2018

Rozpoczynamy zapisy na zajęcia z robotyki w Płocku rok szkolny 2018/2019, nie przegap okazji pierwsze zajęcia już 9 września szkoła (...)

Nowe terminy Pokazów Academia Robotica

INFORMUJEMY, iż wkrótce zostaną podane terminy sierpniowe. Zapraszamy na naszą stronę www i profil na facebook. Zapraszamy na dodatkowe terminy: (...)

Ostatnie zajęcia przed wakacjami

Na ostatnich zajęciach przed wakacjiami robot miał za zadanie przenieść kostkę z jednego punktu do drugiego. Następnie do trzeciego i (...)

Robotyka LEGO Płock Warsztaty Wakacyjne

Roboty LEGO to wspaniała, inspirująca zabawa i nauka w jednym. Młodzi programiści uczą się zupełnie nowego dla nich spojrzenia na (...)

Robotyka i programowanie jako zawody przyszłości w Liceum Akademickim przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej