Zobacz co nowego u nas słychać

Warsztaty weekendowe - od września 2018

Rozpoczynamy zapisy na zajęcia z robotyki w Płocku rok szkolny 2018/2019, nie przegap okazji pierwsze zajęcia już 9 września szkoła (...)

Nowe terminy Pokazów Academia Robotica

INFORMUJEMY, iż wkrótce zostaną podane terminy sierpniowe. Zapraszamy na naszą stronę www i profil na facebook. Zapraszamy na dodatkowe terminy: (...)

Ostatnie zajęcia przed wakacjami

Na ostatnich zajęciach przed wakacjiami robot miał za zadanie przenieść kostkę z jednego punktu do drugiego. Następnie do trzeciego i (...)

Robotyka LEGO Płock Warsztaty Wakacyjne

Roboty LEGO to wspaniała, inspirująca zabawa i nauka w jednym. Młodzi programiści uczą się zupełnie nowego dla nich spojrzenia na (...)

Robotyka i programowanie jako zawody przyszłości w Liceum Akademickim przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej

Ekscytujące warsztaty z robotyki w SP 23

W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania zaprosiliśmy dzieci ze szkoły SP 23 w Płocku do wyzwania, które polegało na zbudowania i (...)