Zobacz co nowego u nas słychać

Robotyka i programowanie jako zawody przyszłości w Liceum Akademickim przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej

Ekscytujące warsztaty z robotyki w SP 23

W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania zaprosiliśmy dzieci ze szkoły SP 23 w Płocku do wyzwania, które polegało na zbudowania i (...)

Meet and Code - odnawialne źródła

Zajęcia odbędą się w ramach Światowego Tygodnia Programowania "Code Week". ich celem jest popularyzację nauki programowania przez ciekawe i angażujące (...)

Pierwsze zajęcia w roku 2017 za nami

Zajęcia z robotyki zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Sprawdź, czy w Twojej szkole są warsztaty z robotyki LEGO.

Zapisy na zajęcia z robotyki w Płocku

Rozpoczynamy zapisy na zajęcia z robotyki w Płocku rok szkolny 2017/2018, Nie przegap okazji pierwsze zajęcia już 9 września

Alternatywa dla Półkolonii

Come2speak i Academia Robotica zapraszają na cykl warsztatów dla dzieci w wieku 8-11 lat pod tytułem Alternatywa dla (...)